X

خدمات نظافتی شرکت ابتکار سلامت

نظافت راه پله ها
SuperUser Account
/ دسته ها: خدمات نظافتی

نظافت راه پله ها

راه پله هر ساختمانی یکی از مهم ترین قسمتهای آن میباشد ، لذا نظافت درست راه پله ساختمان می تواند نقش بسیار مهمی در تمیز دیده شدن ساختمان ایفا کند .

نقش راه پله ها

امروز راه پله اکثر آپارتمان ها از سنگ و سرامیک ساخته شده است ، در این نوع نظافت راه پله می بایست ار بالا به پایین انجام شود بدین صورت که از طبقه پایانی عملیات جاروکشی و طی کشی آغار می شود تا پله اول ساختمان و لابی ورودی آپارتمان ادامه پیدا مکیند .

پله های فرش

بعضی از ساختمان ها دارای پله های فرش شده می باشند ، در این ساختمانها نظافت راه پله ها در چند مرحله انجام میشود و بالعکس آپارتمانهایی که راه پله آنها از سنگ و سرامیک است می بایست از اولین پله به سمت طبقات بالا انجام شود . این کار با اینکه در ابندای نظافت پله ها کثیف می باشند و با این روش نظافتچی در تمام طول نظافت روی پله ها تمیز راه می رود و باعث کثیفی سایر پله ها نمیشود.

دریافت کارگر خدماتی جهت نظافت راه پله نظافت راه پله ها کلیک کنید

ساختمان های دارای راه پله اختصاصی

ساختمان های دارای راه پله اختصاصی روند خاصی برای نظافت دارند، در صورتی که راه پله نرده فلزی دارد میبایست از دستمال نم دار برای نظافت نرده ها استفاده شود. برای نرده هایی که از جنس چوب هستند از دستمال نرم و مرطوب استفاده شود  و پس از اینکه کار دستمال کشیدن با دستمال خشک رطوبت موجود گرفته شود .

نظافت راه پله ها

نظافت راه پله ها فقط شامل پله و نرده نمیشود بلکه تمام اجزای راه پله می بایست نظافت شود که این اجزاء معمولا شامل جاکفشی ، کلید و پریز گلدانهای موجود و … می باشد. لذا باید دقت بسیار زیادی انجام شود. خیلی از افراد نظافتچی این مقوله را مورد توجه قرار نمیدهند .

رزرو نظافتچی

و صرفا به نظافت کف پله ها و نرده ها اکتفا می کنند که در بلند مدت موجب ایجاد ظاهر نامناسب برای راه پله خواهد شد .

 

نگاهی کلی به نظافت راه پله ها

نظافت راه پله ها شامل حیاط و پارکینگ نیز میشود که در مرحله آخر نظافت این کار انجام میشود ، در صورتی که ساختمان دارای آسانسور باشد پس از نظافت کامل راه پله ها ، اتاق آسانسور با دقت کامل انجام شود و اغلب آسانسور ها دارای آینه می باشند ، لذا می بایست با شیشه شور و دستمال مخصوص کاملا تمیز شود مطمئا راه پله تمیز و مرتب در بدو ورود به آپارتمان ها جلوه خوبی در ذهن افراد ایجاد خواهد کرد

شرکت خدماتی نظافتی ابتکار سلامت  با ارائه بهترین خدمات موجود توانسته برتری بسیاری را از نظر مشتریان جلب کند .

این شرکت از بهترین مواد شوینده استفاده میکند و با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای می تواند بهترین خدمات را برای شما ارائه کند

یکی از مهم ترین برتری های شرکت خدماتی نظافتی ابتکار سلامت تضمین کار است ،

برای رزرو کارگر خدماتی جهت نظافت راه پله می توانید با کلیک روی این گزینه به صفحه مربوطه هدایت شوید .

مطلب قبلی اعزام نظافتچی
مطلب بعدی نظافت منزل
Print
873 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر