X

درباره ما

امروزه شناخت نیاز مشتریان یکی از دشوارترین گامها در زمینه خدمات ، تولید و فروش انواع محصولات می باشد..


بدون این شناخت هر شرکت و یا موسسه خدماتی و یا هر تولید کننده ای محکوم به شکست خواهد بود .شرکتهایی موفق هستند که توانسته اند بر اساس نیاز مشتریان ، خدمات و یا محصولاتی را تولید و روانه بازار کنند که این نیاز براساس زمان ، مکان و محیط جغرافیایی متفاوت و گوناگون می باشد .

شرکت ابتکارسلامت ، بعنوان یکی از شرکتها و مشاورین در زمینه خدمات تامین نیروی انسانی برای مشاغل و حرف مختلف به شمار می رود.این شرکت در زمینه شناخت نیاز مشتریان در

جای جای ایران پهناوربررسی نموده و بر اساس سلیقه و نوع مصرف ، محیط جغرافیایی و یا نوع شغل توانسته نیازهای موجود را شناسایی و برای هر مورد تامین نیرو نماید.

شرکت ابتکار سلامت در سال 1393ثبت گردید و با استفاده از پتانسیا موجود توانست خیلی سریع در زمینه خدمات رسانی جای خود را در بازار باز کرده و تثبیت نماید به همین روی این شرکت از تامین نیروی خدماتی و نظافتی برای منازل گرفته تا شرکتها و ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی و تمامی اصنافی که در رشته های مختلف فعالیت دارند تامین نیرو نموده است وکماکان در حال خدمت رسانی می باشد.

این مجموعه با شرکت در مناقصات بخشهای دولتی و خصوصی توانسته در برخی از این مناقصات برنده شود و با اعزام نیروهای ماهر و زبده تعداد زیادی از افراد بیکار را شاغل نموده و در زمینه رفع بیکاری قدم کوچکی برای عزیزان بردارد.

انشالله که با یاری خداوند متعال بتوانیم همچنان در کمک رسانی به بخشهای مختلف جامعه کوشا و موفق باقی بمانیم .
                                                                                                                                                                                                                            انشالله

                                                                                                                                                                                                                     شرکت ابتکار سلامت